You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Témata sekce a členství ve FERMA


FERMA

Nosnými tématy této sekce jsou novinky mezi pojistnými produkty, efektivní spolupráce při zmírňování rizik pomocí pojištění, nebo při likvidaci pojistných událostí.

CZRMA zastupuje Českou republiku ve Federation of European Risk Management Associations (FERMA). FERMA je evropskou organizací sdružující 22 národních asociací specialistů a manažerů pojištění a řízení rizik v 21 evropských zemích.

FERMA má téměř 4800 členů, působících v široké škále obchodních sektorů od významných průmyslových a obchodních společností, po finanční instituce a orgány veřejné správy. FERMA pro členy vydává odborné publikace, pořádá množství seminářů a konferencí. Národním asociacím pak poskytuje prostředky pro koordinaci a optimalizaci jejich vlivu na evropské úrovni.

Více o FERMA se můžete dozvědět na tomto odkazu.

Služby pro členy sekce


Tyto odkazy jsou přístupné pouze členům CZRMA.

Pracovní nabídky z oboru Insurance a Risk managementu (specialisté na pojištění, finanční manažeři, experti pojišťoven a makléřských společností).

Zajímají Vás možnosti profesního růstu a rozšiřování znalostí prostřednictvím oborových certifikací? Zde se dozvíte, jaké jsou možnosti.

Vstup do knihovny publikací a dokumentů z oboru Insurance a Risk management.

Vzdělávací a společenské akce


DatumSekceAkceFormaCena pro členyCena pro veřejnost
20. 10. 2024PojištěníFERMA Forum 2024PrezenčníZDARMAAkce pouze pro členy

Staňte se členem Czech Risk Management Association

Kontaktujte nás


...Sending